13-го лютого місто Ужгород сколихнуло повідомлення про неадекватну поведінку автоледі на "Шевроле Авео". Яка нічної пори, напідпитку припаркувала свій автомобіль посеред вулиці Шумної та влашувала шоу з роздяганням для співробітників Патрульної поліції Ужгорода. На жінку було складено протоколи по ст. 130 КУпАП (Керування ТЗ у стані алкогольного сп’яніння) та ст.173 КУпАП (Дрібне хуліганство).  Зіркою тої ночі, як виявилося була працівниця Державної Фіскальної Служби України Оксана В., заступник начальника одного з відділів  ГУ ДФС у Закарпатській області.

До нас звернулася людина, яка була безпосереднім свідком ситуації. Вона надала нам відеоматеріали які відображають події, які мали місце тієї ночі.

Застерігаємо, що матеріали мають зміст дещо еротичного характеру.

watermarked 01111111

 

 

Директора Облмуздрамтеатру суддя Леміш О.М. залишив на посаді.(ВІДЕО)

     Ще 18 квітня 2016 року військовою прокуратурою Ужгородського гарнізону за повідомленням та спільно з відділом боротьби з корупцією і організованою злочинністю УСБУ в Закарпатській області в рамках контролю за вчиненням злочину задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди директором Закарпатського обласного державного українського музично-драматичного театру. Прокуратура з метою унеможливлення з боку підозрюваного тиску на свідків ініцюювала звільнення директора з займаної посади. 

     Сьогодні суддя Леміш О.М залишив на посаді директора Закарпатського обласного державного українського музично-драматичного театру. В залі були присутні численні працівники театру, які оплесками привітали рішення суду.

Детальніше у відеосюжеті.

 

watermarked 9898888

 

Нелегальних перевізників жорстоко каратимуть (ФОТО)

Сьогодні працівники Управління Укртрансбезпеки спільно з інспекторами Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачево, інспекторами Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, Управління Державної служби України з питань праці у Закарпатській області провели спільну рейдову перевірку по контролю за дотриманням законодавства під час надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транмпортом. Було розміщено три рейдові групи в різних місцях на в’їзді до обласного центру. Основна мета: контроль за додержанням вимог законодавства, норм та стандартів на автомобільному транспорті, недопущення надання послуг з перевезення пасажирів автомобільними перевізниками, які не одержали відповідної ліцензії та працюють у «нелегальному режимі», створення рівних умов для роботи всіх суб'єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері автомобільного транспорту, притягнути до відповідальності тих, хто нехтує законом. За кілька годин складено чималу кількість актів та адмінпротоколів. Водії часто, маскуючи свою діяльність під нерегулярні та регулярні-спеціальні перевезення здійснюють перевезення пасажирів за регулярними маршрутами, не маючи на це відповідних документі. Так перевізники, які отримали дозвільні документи на виконання регулярних пасажирських перевезень на автобуних маршрутах загального користування, використовують транспортні значно меншої пасажиромісткості, не ті що зазначені в розкладі руху та договорі з Організатором перевезень. В Управлінні Укртрансбезпеки в Закарпатті зауважують , що на сьогоднішній день у відповідності до КУпАП підвищено відповідальність за провадження господарської діяльності без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону. За вчинення такого правопорушення передбачається адміністративна відповідальність у виді штрафу в розмірі від 1000 до 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17000 до 34000 грн.) . Якщо ж перевізник буде повторно протягом року впійманий на вчиненні цього порушення, до нього застосовуватиметься штраф в розмірі від 2000 до 5000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( від 34000 до 85000 грн. з конфіскацією транспортного засобу). Ця санкція застосовуватиметься також у випадку, коли суб'єкт господарювання здійснюватиме без ліцензійну діяльність і отримає при цьому отримає дохід у розмірі, що у тисячу і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян. Такі перевірки дають свої результати, адже коли порушника карають, наступного разу він задумовується чи варто іти на порушення,- підсумовують в Укртрансбезпеці. Такі рейдові перевірки на території області здійснюватимуться систематично. Акцентуємо свою увагу на тому, що за безпекою на дорозі стоїть найголовніше – людське життя, і жодні фінансові втрати не варті цього.

imageгш

imageкуimageен

Чудасія з п'яними водіями в наркодиспансері Ужгорода!!!

     Ще вранці 25-го травня, один з керівників Патрульної поліції - Найман Валерій розповів нам про надзвичайну ситуацію яка мала місце в нічному Ужгороді - у Закарпатському Областному Наркологічному Диспансері після обстеження водія на електронному алкотестері «DRAGER 6510» з результатом у 0,46 проміле черговий лікар Брич В. М. виніс діагноз, що водій НЕ знаходиться в стані алкогольного сп’яніння.

     Ми звернулися за коментарем до керівника Департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА - Марковича Володимира Петровича. Очільник медиків Закарпаття був дуже здивований цією приголомшливою подією, деталі у відеосюжеті. 

     Далі ми завітали до Кручаниці Василя Васильовича - головного лікаря Закарпатського Областного Наркологічного Диспансеру. Він повністю підтримав дії свого підлеглого Владлена Брича. Своє переконання він обгрунтував тим, що лікар приймаючи рішення про перебування у водія у стані алкогольного сп'яніння керується декількома факторами і покази алкотестеру не є остаточними, останнє слово завжди за лікарем. Також ми отримали коментар щодо випадку коли самого очільника наркодиспансеру освідчували на стан алкогольного сп'яніння його ж підлеглі. Деталі у відеосюжеті.

 

     Ми неможемо залишитися осторонь таких подій і тому вирішили звернутися до Прокуратури Закарпаття з проханням провести перевірку за фактом даного інциденту. Сподіваємося, що порушники Законів України будуть покарані!!!

narcodispancer

Судове засідання у справі державного виконавця Олександра Гаринця відклали на липень (ФОТО)

В Мукачеві продовжується слухання судової справи за обвинуваченням виконавця Мукачівської районної виконавчої служби Олександра Гаринця. Справу наразі перенесли, тому що на початку засідання не з'явилися свідки Феделеш, Жеребак. Виступив прокурор Прохоров, що без  цих свідків, не допитавши їх, розгляд справи неможливий. Прокурор доповів суду, що встановлено, що свідок Феделеш знаходиться за межами області в Угорщині, але з ним родичі переговорили по телефону, він чітко відповів, що готовий у суді надати свідчення, не ухиляється і в червні повернеться до Украіни. Відносно свідка Жеребака прокурор попросив суд, вжити заходи примусового приводу його у суд, з допомогою Нацполіціі, так як останній уникає та ухиляється надати суду правдиві покази. Головуючий на процесі суддя Камінський переніс справу на 18 липня 2016р на 14 год.image2222222

Нелегальне будівництво на вулиці Карпатській у Воловці?(ФОТО)

Незаконна забудова приватного будинку триває у гірському Воловці. Мешканка Тетяна Словенко з ніг збилася шукаючи правди, аби зупинити нелегальне будівництво. ЇЇ помешканню загрожує небезпека, адже сусід, що викупив ділянку зводить будинок, чим наражає на руйнацію її помешкання. Дім саманний, і стінами поповзли тріщини. Завдяки будівельним роботам по-сусідству житло стає непридатним, однак чиновники розводять руками. Районний горе-архітектор Василь Зозулинець на звернення пані Словенко не вдарив палець об палець, щоб зупинити безчинство збоку районного стоматолога пана Андрія Лютянського. На неодноразові звернення даються лише відписки. На забудовника районною інспекцією ДАБК накладено припис і штрафні санкції , однак на майданчику роботи тривають і досі. Цього тижня на місці працюватиме обласна інспекція ДАБК,та чи вдасться зупинити хама,- покаже час. Поживемо- побачимо.

13254518 594588667369427 6098294811096767073 n

 

 

Стрілянина в Ужгороді біля "Корони". Покази свідка.

     Сьогодні,  приблизно в 16-30, на пл. Театральній, біля колишньої "Корони" підстрелили громадського діяча - Євгенія Рахімова. За попередніми даними стріляла людина з оточення Івана Волошина. 

Покази свідка подій у відеоматеріалі.

 

watermarked 1805

Судове засідання у справі Наталіі Балаж перенесли на червень.

     Через хворобливий стан здоров'я захисник Андрій Циганков не з'явився на засідання. Прокуратура підготувала новий обвинувальний акт. Його погодив і перший заступник прокурора краю. Нове обвинувачення зачитано і Наталіі Балаж. Учасникам присутнім на засіданні вручив обвинувальний акт головуючий на процесі Олег Придачук. Державний обвинувач Владислав Ісак збільшив обсяг обвинувачення, а саме : пункт 1.3., пункт 1.10., та 8.1. правил дорожнього руху. Мінімальний строк для ознайомлення має бути 7 днів. Наступне засідання призначено на 9-те червня о 10-00.

 

watermarked 1306

Перегляди статей
89696